Vítá Vás RODEO Školská

RODEO Školská je podnik, který navazuje na úspěchy RODEO Ječná klubu a stává se synonymem pro nikdy nekončící zábavu v rytmu 80., 90. let, millenia až po současné hity mainstream hudby.

S pozicí v budově hotelu Best Western na adrese Školská 16, přímo mezi ulicemi Vodičkova a Štěpánská, jen pár metrů od Václavského náměstí a se skvělou dostupností centrálního přestupu nočních linek tramvají v Lazarské, se RODEO Školská stává místem, kam to nebudete mít nikdy daleko!

Klenuté prostory klubu vynikají unikátní atmosférou, která je výsledkem kombinace cihlového obložení stěn, stylových doplňků a pohodlného vysokého sezení.

Ty nejlepší hudebné hity a videoklipy z rukou našich DJs a Video DJs uslyšíte vždy od středy do soboty! Celý klub je prošpikován LCD obrazovkami a disponuje dvěma oddělenými salonky, včetně jednoho VIP salonku pro 20 osob.

A servis? Ten je u nás prostě prvotřídní! Na stylovém menu naleznete kromě klasických koktejlů také celou řadu míchaných nápojů, které nikde jinde neochutnáte. Navíc Vám až do časných ranních hodin naservírujeme některý vynikajících barových snacků, v čele s poctivým hovězím burgerem, club sandwichem s kuřecími prsíčky, nebo třeba legendárními kuřecími křidélky Jack Daniel's.

Samozřejmostí je pak možnost pořádání firemních večírků a narozeninových oslav, které Vám rádi připravíme na míru. Těšíme se na Vás!

Oslavy narozenin, rozlučky se svobodou…

Plánuješ velkolepou party ve stylu Velkého Gatsbyho, nebo naopak utajenou malou oslavu? Jsi na správném místě!
Více o oslavách v RODEU.

Kontakt

RODEO Školská
Školská 16
Praha 1 - Nové Město

+420 722 252 252
skolska@rodeopraha.cz
www.rodeopraha.cz/skolska

Otevírací doba

St - So: 20:00 - 05:00

Kudy k nám

Větší mapa / Více informací